Musíme vylepšovat dům a zahradu

Právě si teď s manželem říkáme že jak je více času tak bychom se mohli věnovat zahradě. Děti už delší dobu mluví o tom že by na zahradě chtěly plastové jezírko a tak si říkáme že tím jak nám chodí peníze na účet a nevíme co s nimi tak jim asi na jaro uděláme radost.

Dům, zahrada a bydlení obecně je prostě nekonečný příběh. Je potřeba si to uvědomit. Na jedné straně začnete, na druhé skončíte a pak se můžete zase vrátit na začátek. Nás ještě letos na podzim čeká čištění dlažby. No, díval jsem se jak vyčistit dlažbu a snad to půjde. Když ne, tak nás na jaře čeká nová dlažba na zahradě.

Tak to vám dost závidím, že máte hodně času. My s manželem nevíme, kam dřív skočit. Před Vánocemi jsme se stěhovali do nového/starého domu, který jsme si koupili a na jaře se chceme pustit do rekonstrukce. Jako nebýt právníků, které jsem našla zde , tak bychom ještě teď neměli koupi domu vyřízenou.

**Jako matka dvou malých dětí, žijící v domě s prarodiči, je pro mě bezpečí dětí prioritou. Sama se starám o vše a finance jsou omezené. Nedávno jsem objevila dětské zábrany, které jsou cenově dostupné a snadno se instalují. Toto řešení mi přijde jako skvělá volba pro každou rodinu.

Dobrý den, my s manželkou trávíme na zahradě hodně času. Plastové jezírko je bezvadný nápad a můžete si do něj dát rybičky, aby se děti měli na co dívat. My jsme si nedávno pořídili krbová kamna do obývacího pokoje. Teď nemáme jen teplo, ale hlavně si užíváme romantické večery u ohně.

Co si budeme povídat, ona zahrada je takový celoživotní běh, to samé rodinný dům. Kdo na tohle není připravený, tak ať zůstane v bytě. A to nemyslím nijak zle. Naopak k těm lidem z paneláku (a fakt to nemyslím pejorativně) mám obrovský respekt. My jsme letos investovali do bioklimatické pergoly třeba… jich se toto netýká a jsou v pohodě někde na pronajaté chalupě. :slight_smile:

U nás doma budeme muset na apel od zámečník praha 10 asi pořídit nové bezpečnostní dveře. Je to sice škoda když jsme je měnili před 3 lety ale to se prostě nedá svítit. Už abychom zase bydleli v bytě.