Na zahradau se nám to hodí

Volala jsem si s kamarádem který nám říkal že momentálně ve Francii hodně frčí zasklení pergol. Tak jsem se o to zajímala a říkala jsem si že by to mohlo být i u nás v Čechách moc pěkné, nebudu lhát. Jen to teda musí stát pěkný majlant, nemýlím-li se.

Tak dneska je moderní spousta věcí. U nás v okolí zase frčí soukromé rybníky na zahradě. Ale je pravda, že jsme v lokalitě, kde má každý prakticky několik hektarů. A tak si tu každý soused dělá studii batymetrie a prověřuje, jak by to šlo na té vodě udělat tak, aby rostli ti největší kapři. :slight_smile:

Nám se teď na zahradu bude určitě hodit kurník pro slepice, protože se manžel rozhodl že bude naprosto soběstačný. Už nechce chodit do obchodu ani pro maso dokonce. TO se trošku bojím že doma budeme mít vepříka, nějaké rady na to jak ho té úchylky zbavit?

Já jsem si nedávno nechala postavit pergolu u mého domu a k tomu jsem si objednala stavební firmu na výměnu oken a nemohu si vynachválit výsledek. Montážníci předvedli rychlou a přesnou práci, a nová okna vypadají fantasticky. Jsou moderní, a hlavně výborně izolují, což mi ušetří nemalé náklady za vytápění.

Určitě to má něco do sebe, protože pak můžete sedět venku klidně i v zimě. My jsme zase zainvestovali do hliníkové pergoly , protože to je přesně ten styl, který se nám líbí a jaký chceme v zahradě mít. Čisté linie, žádná složitá údržba, dlouhá životnost, to přesně potřebujeme :slight_smile: .

U nás na zahradě se začalo při jedné oslavě narozenin mluvit o tom jestli neuvažujeme nad pořízením zahradního jezírka. Já vám teda nevím, je to potřeba? Jako jo, určitě to vytvoří krásnou atmosféru, ale mě teda mnohem více baví se dívat spíše do té zelené trávy než na kouskovanou parcelu.

Tak na zahradu se hodí hodně věcí. Třeba plot, že? :slight_smile: Jako my teď řešíme hlavně hliníkový plot cena, protože si nějak nedokážeme říct, jestli je to hodně nebo málo peněz. Nebo takhle… málo peněz to není, ale na druhou stranu ta kvalita za to možná stojí. :slight_smile: Víte co, takový ten poměr cena výkon. Znáte to, ne?