Nábytek do ložnice – dotaz

Dobrý den a zdravím všechny příznivce kvalitního nábytku a stavění svépomocí, omlouvám se za delší pozdrav, ale mám dneska fakt dobrou náladu. Teď už ale přejdu k věci. Sháníme nějaký ten nábytek do ložnice. Postel máme, ale líbí se nám takové ty moderní komody masiv. Víte co myslím? Dokázali byste poradit, co by se nám tam hodilo? Máme ložnici spíše v minimalistickém stylu.

Já jsem se také rozhodl pro nový nábytek do ložnice a musím říct, že jsem velmi spokojený. Nový nábytek skvěle doplnil interiér, díky čemuž se cítím v ložnici mnohem lépe. Běžně si tak lze pořídit kvalitní nábytek, který vydrží dlouho a navíc se vám bude ještě líbit. Hlavní je však hledět na odolnost materiálů, u nichž je lepší vsadit hlavně na dřevo.

My toho v ložnici zatím moc nemáme :smiley: . Jenom šatní skříň a matrace, které jsem objednala zde :slight_smile: . Chybí nám postel, noční stolky a ještě bych chtěla nějakou menší komodu. To ale až časem z výplat. Úplně to nehoří, tak se teď soustředíme na věci, které jsou aktuálnější. Hlavně, že máme na čem spát :slight_smile: .

Taky jsme v tomhle ohledu spíše minimalisti. Jako postel, komoda na prádlo, ale hlavní šatnu máme jinde jako takovou tu walk in variantu. A pak nějaké ty doplňky, věšák na župany a tak. Hodně jsme si toho doma tiskli sami na 3D tiskárně, kterou jsme koupili zde. Našli jsme si návrhy, jaké potřebujeme, koupili to vlákno (nevím jméno, to ví manžel) a tiskneme.