Nábytek do ložnice

Do ložnice jsme veškerý nábytek pořizovali na Spálne | Livli.sk a nemůžeme si na nic stěžovat. Všechno přišlo přesně tak, jak stálo na faktuře a žádné zboží nebylo poničené. Někdo si tady dříve stěžoval, že ho nebaví platit si dopravu. Vážení, když si koupíte něco zdarma na internetu, zaplatíte za to tak či tak.

Super díky za tip, teďka taky budem pořizovat nějaký ten nábytek na chalupu a chtěli by jsme tam nějakou takovou dřevěnou postel, a pak nějakou větší komodu s úložným prostorem. Ale určitě chceme dřevěný nábytek protože to se na chalupu u lesa hodí nejvíc.

Ahoj, my řešili novou postel nedávno a chtěli jsme také pořádnou, z masivu, ideálně postel 180x200 cm, aby byla pohodlná pro nás pro oba. Za mě je stejně důležitější výběr matrace než samotný rám, aby byla kvalitní, ideálně s antibakteriální úpravou, která zabije až 70% roztočů. Do té se rozhodně vyplatí investovat a to platí i pro děti, dcery mají obě postel 140x200 cm, takže trochu atypický rozměr, ale i přesto se nám povedlo sehnat a jsem ráda.

Vyhledáváme s manželem firmy v blízkosti Ostravy, které dělají sruby na klíč. Chceme si totiž v dnešní nelehké době, kdy rostou ceny energií, materiálů, potravin a tak nějak všechno, postavit vlastní domeček někde na samotě ze dřeva. Stavební pozemek už máme zajištěný, chybí nám jenom profesionální firma, která to zrealizuje.

Pokud sháníte nábytek do ložnice a jde vám hlavně o to, aby se vám dobře spalo, tak doporučuji knížku Cirkadiánní kód. Najdete ji i jako audioknihu třeba do auta a stojí pár korun. Doporučuji její poslechnutí. Celkově se to hodně věnuje spánku a tomu, jak spánek působí na lidské chování a naopak jak lidská aktivita působí na kvalitu spánku. Mně to v lecčem otevřelo oči. :slight_smile:

To zní dobře, určitě se tam podívám. Potřebovala bych koupit ještě noční stolky, komodu a skříň. Mysleli jsme si, že si budeme nechávat dělat vestavěnou, ale nakonec koupíme obyčejnou šatní, jen potřebujeme, aby měla větší rozměr. Postel už máme a matrace jsme koupili zde , takže už jen ten nábytek a ložnici budeme mít zařízenou.

Jako ty vaše tipy jsou docela fajn. Myslím si, že by to mohlo docela fungovat. Jen bych se chtěl zeptat, zda třeba používáte doma na úklid firmu? U nás je firma na Úklid domácnosti Uherské Hradiště Úklid domácností Uherské Hradiště a jako docela si říkám, že bych ten čas strávený úklidem raději věnovala práci a dětem. Jak se na to tváříte vy? Využíváte? Ano, nebo ne?

Dobrý den, Na Ostravsku je několik firem, co staví dřevostavby a sruby. Podívejte se na internet a vyberte si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. My jsme s manželkou taky přemýšleli nad stavbou srubu, ale momentálně to není aktuální. Nedávno jsme rekonstruovali náš byt, do kterého manželka sháněla nový nábytek. Naštěstí jsem našel e-shop, kde nabízeli prodej nábytku. Teď máme hotovo a užíváme si nového bytu.