Nákup pro firmu

Dobrý den, momentálně hledám pro naši firmu obaly na dárkové poukazy, které by byli kvalitní a hezké. Budu rád, pokud mi někdo poradíte nějaký kvalitní e-shop nebo kamenný obchod. Preferuji nějakou místní firmu, která své výrobky dělá s láskou. Máte někdo nějaké doporučení na spolehlivé dodavatele obalů? Jsem otevřený různým stylům a originalitě. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zkuste firmu Slunap z Chrasti. Kdysi jsme jim zajišťovali vývoj mobilních aplikací pro jejich klienty a ti se této zakázkové papírenské výrobě věnují a dělají to fakt dobře. Hlavně je to všechno ruční výroba, takže prostě můžete vymyslet co chcete a v rámci možností je cokoliv splnitelné. :slight_smile: Navíc jsou tam děsně příjemní lidé.

Dobrý den, pokud hledáte kvalitní a hezké obaly na dárkové poukazy od místní firmy, které je vyrábí s láskou, tak vám můžu doporučit internetové stránky https://www.rajapack.cz/obalky-tubusy_C15.html . Já jsem si tam nedávno objednal tubusy do naší firmy. Tyhle obaly vypadají perfektně a všechno je v nich v bezpečí. Doufám, že vám to pomůže.