Nářadí do dílny - jak vybrat

Dobrý den, potřeboval bych poradit, kde se dá sehnat kvalitní nářadí do dílny. Nepotřebuji žádné značkové, ale aby zase něco vydrželo. Postavil jsem si dílnu a chci si jí celou vybavit, abych se mohl pomalu začít věnovat menším opravám v domácnosti. Nejsem žádný profík, ale amatér. Předem děkuji za odpověď.

My jsme s manželem teď vybírali nějaké nové věci do ložnice a také do garáže. Prvně jsme chtěli kovové prvky, na ty když jsme se ale cenově podívali, zjistili jsme, že bude lepší si věci vybrat na luceda.cz. Přece jenom nejsme milionáři, ač tak v očích ostatních působíme.

Já tomu teda zas až tak moc nerozumím, ale podle mě vybrat nářadí není žádná věda. Manžel má takové obyčejné a na ty jeho kutilské práce bohatě stačí :slight_smile: . On celkově nic moc neřeší. Kdyby nebylo mě, tak by neměl ani pracovní boty. Musela jsem mu je objednat z www.ardon.cz/c/310/pracovni-obuv a jak je rád, že je má, když mu něco těžkého spadne na nohu :smiley: .

Jako taky by se mi hodila třeba nějaká aplikace, kde bych jen zadal co chci dělat a ta by mi řekla, co za to přesně potřebuji za nářadí a kde ho například koupit. Jako mohl by se toho chytit nějaký vývoj aplikace startup, protože mi něco říká, že je to fakt užitečná věc pro každého DIY kutila a domácího hobíka. :slight_smile:

Určitě jakmile budete mít více peněz a nebudete moc vědět co s nimi tak si vzpomeňte na tento komentář. Protože já se domnívám že mít třeba takovou zasklenou pergolu není nic od věci. Tam si budete moc dobře užívat života, jen co je pravda.

Hele v dílně kde teď máme elektricky otevíratelná garážová vrata je najednou mnohem více místa. Přijde mi že ta volba pohonu byla zásadní a je vlastně naprosto ekonomicky v pořádku zaplatit si více za motor který skutečně funguje.