O kategorii Automobily

Diskuse k automobilům všech značek - škoda, bmw, honda, audi…

Miluju Renault auta. Ani nevím, jestli to sem můžu psát? Když jenom Audi, BMW atp. Měli jsme kdysi dávno Renault Megane. Krásné zelené, sportovnější auto, kolikrát to vypadalo, že dře zadkem o zem a ukázalo se, že opravdu ano. Museli jsme se s autem rozloučit. Vyhledali jsme likvidace vozidel, dostali jsme peníze a koupili nové.

Každý řidič ví, že pro dobré fungování auta je zapotřebí mít i vynikající stav pneumatik. Tady řidiči najdou Pneumatiky - ✔ Jamapo.cz jak pro osobní auta, tak i pro motorky. Pokud si někdo neví rady, odborníci mu poradí, od toho tam jsou. Ceny se pohybují různě, záleží na značce, kterou si kdo vybere.

V tomhle ohledu hodně záleží na tom, na co to auto přepravujete. Ona pozemní přeprava a to jak lidí, tak i zboží je prostě hodně specifická. Vezměte si, jak se třeba liší od lodní přepravy (opět lidi i náklad), ale třeba i letecké přepravy. Máte pocit, že v autobuse musíte procházet bezpečnostními kontrolami? :slight_smile:

Mně je to třeba úplně jedno, jaký máme auto :slight_smile: . Pro mě jsou všechny stejný, jenom se liší znakem. Přítel to zase řeší strašně moc. Nesnese, aby byl na laku sebemenší škrábanec, takže nechával už dva krát auto přelakovávat tady , a to už mi přijde docela přehnané, nemyslíte?