O kategorii Financování bydleni

Hypotéky na bydlení, půjčky a úvěry a byt.

Zdravím no zajímalo by mě jak se dá financovat bydlení, mě napadají tyto věci, úvěr, hypotéka, půjčka a nebo si na dům/byt prostě ušetřít ale to mi přijde v dnešní době trochu sci-fi. Tak by mě zajímalo jaké jiné metody ještě jsou. Jelikož s rodinou hledáme vlastní bydlení a už máme vyhlídle tady a taky jak je zainvestoval co nejlíp a co nejvíc ušetřit.

Ahoj, možností je spoustu. Ideál je podle mě hypotétka, ale na tu každý nedosáhne. Pak přichází na řadu různé další půjčky, ale ani ty nemusí být nutně špatné. Doporučuji z vlastní zkušenosti udělat nejdřív nějaké srovnání a pak si vybrat produkt který vám bude vyhovovat. Mě se osvědčil web https://www.pujcka-dnes.cz/ kde mají podrobné informace jak o půjčkách tak i o hypotékách.

Samozřejmě bych šel cestou hypotéky. Rozhodně se v tomhle ohledu vyhněte nebankovnímu finančnímu sektoru. Aby vás pak nepřekvapilo to, že vám nezbyde nic jiného než konsolidace nevýhodných půjček, protože si z vás nebankovní společnosti udělají dobrý den. Nehledě na to, že způsob financování bude dozajista zajímat i pojišťovny a další instituce. :wink: