Obytňák na dovolenou

Dobrý den, potřebuji poradit, kde najdu nejlepší prodej obytných aut? Chci si pořídit obytňák, abychom mohli s rodinou jezdit na dovolenou nebo víkendy na výlety do přírody. S ním budeme mít více svobody a nebudeme muset hledat neustále nějaké ubytování. Sháním opravdu kvalitního prodejce, a tak budu rád, pokud mi někdo poradíte. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, já se tady s dovolením trochu zaháčkuju, když už se bavíme o těch obytných vozech. :slight_smile: Kolik kilometrů denně tak najezdíte? Já mám rekord 800 km, ale to už jsem pak pil i prémiový kratom abych se udržel nějakým způsobem naživu. A jako znovu bych to fakt absolvovat nechtěl. :slight_smile: Takže za mě tak 200 až 300 km denně. :slight_smile:

No kromě obytňáku byste si určitě měli ještě pořídit nějaké kvalitní vybavení na cesty. Já jsem o jednom ještě věděla, ale kam se mi jenom zatoulal ten odkaz. To je stejné jako s těmi klíčemi, taky je furt někde nechávám-

My jsme si taky nejdřív chtěli koupit obytňák nebo alespoň karavan, ale když jsme zjistili, kolik stojí ty, co za něco stojí, tak jsme si to rychle rozmysleli a místo toho jsme si koupili stan . V něm je dovolená taky super. Hlavně, když někam jedeme. Kam a do čeho už je podřadný :slight_smile: .

Ono za mě hodně záleží, kam jedete a jak to tam máte daleko. My jsme třeba brali obytňák i do Ubytování Kněhyně, kde jsme měli penzion. Ale jelikož jsme to měli skoro 300 km a jeli téměř celý den a ještě pak chtěli pokračovat dál, tak jsme chtěli mít komfortní svezení. Což v obytňáku určitě je. :slight_smile: