Opět něco do baráku

Sledovala jsem v poslední době že se s příchodem podzimu opět začalo hovořit o tom že by se třeba pořizovala k nám domů nová krbová kamna. Jsem si tak říkala zda to má cenu, když bude údajně teplá zima…

Krbovky jsou super. Máme je doma taky. A to teplo je fakt skvělé. Jen je škoda, že nejdou dát třeba do výrobní haly, ve které jsem zaměstnaná. Protože tam máme docela zimu a už se docela děsím toho dalšího zimního období, kdy budu domů chodit pěkně vymrzlá. Ale tak jako zase si pak sednu za kamna a pěkně si rozmrznu. :slight_smile:

No manžel mě zase otravuje s tím že do baráku, respektive do garáže bude potřebovat nové disky na auto. Tak já už opravdu nevím, přišlo mě totiž že jsme to samé řešili snad před rokem.Co s tím ten můj chlap neustále prosím dělá?

I když bude teplá zima, tak to neznamená, že bude 20 stupňů. Topit se musí tak jako tak a většinou tak od půlky až konce září do dubna, včetně. Takže to máš půl roku, kdy potřebuješ topit a topit dřevem je mnohem ekonomičtější než plynem nebo elektřinou. My jsme se nad tím vůbec nerozmýšleli. Koupili jsem si krbová kamna s výměníkem tady a jsme spokojení, jaké máme doma teplíčko :slight_smile: .

Já toho teď doma nic moc neudělám, protože jsem spadnul a dali mi ruku do ortézy. Takže se vlastně snažím tak maximálně zajišťovat finance, dodavatelskou činnost na stavbu a tak. No, jako už mě to docela štve, protože mi přijde, že jsem víc marod, než že bych skutečně něco dělal.

Zrovna jsem přemýšlel o nějakém novém vybavení do domu a tato diskuse je plná inspirace. Má někdo zkušenost s konkrétními DIY projekty, které by se daly snadno realizovat? Zvažuji něco pro vylepšení obýváku nebo kuchyně. Beru jakékoliv tipy. Máme malého psíka, který si často vylívá misky pro psy, možná by šlo udělat nějaké držadlo. Máte s tím někdo zkušenosti?