Pečení na Vánoce

Měla bych se naučit vařit a péct nějaké to cukroví. Aspoň tento rok.Chtěla bych se pochlubit potom mojí mamince jak jsem schopná se sama pohybvat v kuchyni. A ještě bych si s ní mohla dát sázku o nejlepší rohlíčky.

A teď nevím, co po nás chcete? Babička měla na pečení krbová kamna. Předpokládám, že vy chcete péct asi v troubě. Jako začněte něčím jednoduchým. Vosí hnízda, rohlíčky, kokosové koule. :slight_smile: Pak třeba linecké a tak. Jako těch možností je spousta a já věřím, že mamince vaši schopnost dokážete. :slight_smile:

tak myslela jsem že byste mně poradil třeba nějakým odkazem jako jsem si dnes vyslechla v práci - https://mlsnyhrnec.cz/litinova-panev-vse-co-byste-meli-vedet-nez-si-ji-poridite/. ALe vy jste stejnej případ jako ta kamarádka. Ta taky jenom mluvila a žádné skutky nikde. To je vidět kdo je jak vytížený prací…

No vy toho teda máte ale opravdu hodně na práci, jak to všechno chcete v té kuchyni stíhat, to mi teda povídejte? Já bych chtěla vidět ten váš diár, opravdu jste na tom tak dobře že to dáváte? A jak se vám peče, máte fígle?

Hele já jsem se rozhodla že už si nebudu kupovat nekvalitní levné věci a tak raději nakupuji třeba nádobí jedině tady zgastro.cz . Tam jsem se naučila chodit a díky tomu vlastně hodně věcí ušetřím protože mám fakt kvalitní nástroje. S levnými věcmi už nechci chodit do styku.

Tak to máte dobré že jste se takto otevřela a vlastně víte že to zvládnete. Já bych také chtěla být v té situaci ve které jste vy. Je vidět že to dáváte a jste opravdu šikovná. Mě by jenom zajímalo jak od vás třeba chutná maso.