Plastická operace – ano nebo ne?

Dobrý den, jaký máte názor na plastické operace a estetickou medicínu u žen i u mužů. Kamarád mi teď doporučoval studio estetické medicíny Brno, které sám navštěvuje i se svojí partnerkou. Jako docela nad tím váhám, protože samozřejmě je to taková ta cesta, kde si člověk udělá takovou tu zkratku v tom, jak vypadá a nedá mu to přitom moc práce.

Podle mě, pokud máte pocit, že potřebujete nějakou kosmetickou plastickou operaci, tak se na ní nebojte jít. Teď už je zdravotní péče na vysoké úrovni a není se čeho bát. Já osobně teda nejsem příznivcem kosmetických plastických operací. Podle mě je plastická chirurgie velice užitečná po úrazech a jiných vážných onemocnění.

Záleží, co si chceš nechat upravit. Jako nechat si zvětšit prsa jen tak, že se zdají být malá, mi přijde zbytečné vyhození peněz, ale tak každý to máme jinak. Já jsem byla na labioplastice tady , protože jsem měla po porodu tam dole docela problémy a ani náš intimní život s manželem nebyl co býval, tak jsem se rozhodla pro zákrok, ale jinak bych do toho nešla.