Podle čeho vybírat kvalitní nádobí

Dobrý den, moje manželka je vášnivá, ale hlavně výborná kuchařka. Chci jí udělat radost, a tak sháním nějaké kvalitní nádobí. Ty staré hrnce a pánve, co máme, tak mají to nejlepší už dávno za sebou. Proto jí chci koupit nějaké kvalitní, ve kterém se, pokud možno nic nepřipálí. Máte nějaký typ? Předem děkuji za odpověď.

My jsme vybírali hlavně podle toho, aby se nám vešlo do kuchyně. Lol. A pak taky aby šlo na indukci, na druhou stranu ale ta velikost byla klíčová. Holt garsonka. A to jsme ještě nevěděli, že do polic u země budeme muset dávat zamek zadlabaci a zamykat je, protože děti jsou prostě děti. :slight_smile:

Ještě, než se rozjede diskuze ohledně mého dotazu. Manželka několik let vařila v nerezovém nádobí a byla s ním opravdu spokojená. Já si, ale myslím, že jsou už jiné kvalitní materiály, ve kterých se určitě bezvadně vaří. Proto pokud máte zkušenost s něčím novým, tak sem s vašimi typy. Zatím děkuji.
Dobrý den, je skvělé, že chcete udělat své manželce radost novým kvalitním nádobím. Doporučuji se podívat na titanové nádobí na stránkách zgastro.cz, které je perfektní volbou pro ty, kdo hledá spolehlivost a odolnost. Já v něm vařím už delší dobu a zatím vydrželo i moje chlapský zacházení. Myslím si, že by to mohla být ideální volba pro vaši vášnivou a výbornou kuchařku.

Jaké nádobí jste si tam pořídil?

Ještě jednou zdravím, já jsem si tam koupil titanové nádobí, ve kterém se perfektně vaří. Nejdříve jsem vyzkoušel hrnec na můj oblíbený gulášek a ten byl excelentní. Vůbec se mi nechytil, i když jsem ho zapomněl zamíchat. Včera jsem si na titanové pánvi k večeři upekl bifteky, které byly šťavnaté. Za mě, pokud hledáte kvalitní nádobí, tak to je tohle.