Posilování

Zdravím vás všechny. Myslím si, že se tady určitě najdou fanoušci a příznivci posilování. Tak jsem se chtěl zeptat, jak posilujete a s čím. Pouze s vlastní vahou nebo používáte i činky a závaží a tyhle podobné věci. Já mám doma udělanou klasickou lavici a pak činky. Na ty nedám dopustit. :slight_smile:

My jsme s manželem zjistili že nejlepší na hubnutí a zároveň na objevování fajn míst v okolí budou gravel kola. Ta se dají sehnat dnes už opravdu na každém rohu a dodají vám skvělou motivaci pro hubnutí. Nebo mi to aspoň takhle barvitě líčí kamarádka.

Pokud budeš mít kolo jako motivaci, tak ti to dlouho nevydrží. Motivace musí mít hlubší význam a hlavně je potřeba si stanovit jasné cíle. Ne jen tak že chceš zhubnout. Po malých krocích dojdeš ke svému cíli, ale je potřeba si fakt ujasnit co chceš a ne si jenom koupit kolo a myslet si ,že to tě přinutí na něm jezdit. Aby neskončilo někde v rohu ve sklepě :smiley: .

Jako dneska už jsou ty možnosti tak vepředu, že třeba vývoj mobilní aplikací se fakt hodně věnuje fitness aplikacím. Takže bych si našla takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat a doporučí vám nějaké tréninkové plány. A ještě ideální je, když to není jen nějaké strojově vytvořené programování a cvičení, ale jako fakt když je tam někdo, kdo vás zná a poradí vám.