Prací prostředky

Potřebuji poradit ohledně dobrého pracího prostředku na praní povlečení. Každých 14 dní ho peru, abych se vyhnula prachovým částicím, protože mi zhoršují alergie a astma. Používám lavon tekuté mýdlo, které není velmi parfémované, protože to mi při spánku také nedělalo dobře. Na povlečení ani nepoužívám zbytečně moc aviváže. Myslím, že správné přípravek a praní také udrží kvalitu povlečení. Ale ráda bych našla ještě nějakou alternativu, abych mohla prostředky střídat. Děkuji.

Moc ti neporadím, protože taky používám mýdlo od Lavon jako ty :slight_smile: . Co ti ale můžu poradit, tak nepoužívej aviváž, ale ocet. Je levnější, ekologičtější a pro prádlo má mnohem větší přínos. Na ručníky, povlečení, které si kupuju tady , má ocet dobré účinky a i dalšímu textilu ocet prospívá.

Ten Lavon jsem neznala, takže díky za tip. Já chodím k našemu drogistovi. Je to fajn chlap, vždycky mi zboží zabalí do papírové tašky a celkově funguje hodně tak jako “za stara”. Ale já bych to řekla spíš tak, že se prostě a jednoduše snaží, protože v konkurenci Tety a dalších, mu nic jiného nezbývá. :slight_smile: