Prostor na zahradě

Dobrý den, dokázali byste někdo říct nebo nejlépe ukázat, jak máte řešený prostor na zahradě o výměře přibližně 1000 m2? My máme 950, takže říkám přibližně. Jde mi o to, že plánujeme pořízení skladové haly k podnikání, které mám hned vedle domu s tím, že bychom ho měli na vlastní zahradě. Ale potřebovali bychom vymyslet nějaké rozumné oddělení prostoru. Jak po designové, tak po funkční stránce. Díky :slight_smile:

Ty jo, tak to máte pořádný prostor. To vám závidím. My máme pozemek 600 m2, z toho 150 m2 je dům + 50 m2 garáž, takže moc místa nám tu nezbývá. Ještě bychom chtěli na zahradu namáčknout pergolu a bazén :smiley: . Bazén už máme vybraný, pergolu objednanou, tak ještě vybrat gril a s tím mi doufám někdo pomůžete. Koukala jsem na grily na https://www.avenberg.cz/k93-grilovani a nemůžu se rozhodnout, jaký gril vybrat. Líbí se mi plynové, protože jsou velké, takže ideální, když k nám někdo přijde na oslavu, ale zase to není tak často a většinou grilujeme sami, tak co myslíte, máme vzít větší, nebo spíš menší gril? Jaký máte vy?

Já mít na zahradě nevyužitý prostor, tak bych tam určitě udělal nějaké ubytování a pronajímal to. Hodně se mi líbí věci Bez kempu. Ale třeba i srub Krušné Hory poskytuje moc fajn a hlavně komfortní ubytování. Takhle bych to dělal já, kdybych měl někde kus pozemku, který by nešlo klasicky zastavět a já bych chtěl, aby se mi nějak zúročoval.