Recenze obchodů

Budižte pozdraveni tentokrát naposled.

Existuje nějaká stránka, která hodnotí eshopy, nebo minimálně něco, pomocí čeho zjistím, zda-li se jedná o legitimní obchod, a jak jej vidí ostatní zákazníci?

Nejlepsi je na tohle asi heureka jelikoz ji pouziva hodne lidi takze se podivejte jestli tam ten obchod je a jestli ma hodne recenzi a jsou pozitivni tak se asi nemate ceho abt ale nezapomente nakupovat jen u overenych obchodu

Recenze mají samotné obchody na svých stránkách. Jak hodně je to ale objektivní, to už je věc druhá. Já nakupuju v těch velkých, známých e-shopech a spíš s hlídám recenze na výrobky. Když už objednám něco z neznámého e-shopu, tak si to nechám poslat na dobírku. Nikdy neplatím bankovním převodem, abych nepřišla o peníze.

Určitě bych vsadil na recenze na Googlu a recenze na Firmy.cz. To jsou pro mě takové dvě mety, zejména v rámci služeb, které sleduji. Když jsem sháněl použité ALU disky, tak jsem šel nejdřív tam. Hlavně ten Google je v tomhle hodně fajn. Jen je teda potřeba umět si tak nějak odfiltrovat takové ty fejkové recenze, které si tam píšou provozovatelé sami.