Rekonstrukce domu - skleněné dveře ano, nebo ne?

Dobrý den, momentálně dokončuji rekonstrukci mého domu a sháním kvalitní kování na skleněné dveře. Mohl by mi někdo, prosím, doporučit nějaký renomovaný obchod nebo e-shop, kde bych našel široký výběr kování pro skleněné dveře? Cením si jakékoliv rady ohledně toho, na co se zaměřit při výběru kování. Děkuji vám za vaši odbornou pomoc a doporučení.

Tak jsme se s manželem konečně přestěhovali do městečka a koupili si tam baráček. jenže jak přijeli ještě dělníci tak jsem jim dala klíče a oni se k nám pak už nevrátili, co bych také čekala. Tak přišel na řadu zámečník nymburk, ale teda povím vám, že takto hodné lidi jsem dlouho nikde neviděla.

Já si nedokážu představit, že bychom měli mít skleněné dveře. Mám ráda soukromí, takže máme na všech oknech rolety den a noc v systému MINI a jakmile doma svítím, tak je zatahuju, aby sem nebylo vidět. Ve vchodových dveřích máme jen malé okno s matným sklem, kterým naštěstí dovnitř není vidět.

Na zahradu možná ano, jako vstupní dveře určitě ne. Nepřijde mi to tak nějak bezpečné, jestli mi rozumíte. Já si vždycky říkám, zda bych si ten a ten prvek dal do výrobní montovaní haly, kterou máme ve firmě? Pokud ne, tak to není bezpečné. A pokud to není bezpečné, tak mi to prostě nějak neštymuje.