Rekonstrukce kuchyně - jak na to?

Ahoj všichni, přemýšlíme s manželkou o tom, že bychom udělali nějaké změny v naší kuchyni. Chtěli bychom od vás nějaké tipy, co teď frčí. Třeba jaké barvy kuchyní teď letí? Co si myslíte o materiálech pro linku a pracovní plochu? A co si myslíte o otevřené kuchyni? Stále je to trendy, nebo existuje něco nového? Předem děkuji za vaše odpovědi.

My jsme si chtěli dát do kuchyně kámen, tak jsme tady našli skvělou inspiraci na kamennou stěnu. Jako je pravda, že dneska bych už do toho moc nešel, protože ta údržba je o trochu horší. Na druhou stranu to vypadá fakt velmi dobře a efektně. Jinak co se týče barev, tak spíše jednodušší odstíny. Přeci jenom je to kuchyň, tak ať to neodvádí pozornost. A věnujte pozornost světlu.

Ahoj, ještě jsem zapomněl na to nejdůležitější, a to jaké jsou teď trendy v nádobí? Máme několik sad nádobí, ale některé to už mají viditelně za sebou. Jaké druhy jsou teď populární? Hledáme takové, které nejen dobře vypadá, ale hlavně něco vydrží. Ideálně by nám mělo vydržet i několik let.
Dobrý den, tak ohledně aktuálních trendů v nádobí, které udělají z vaší kuchyně ráj, je určitě titanové nádobí, které hodně vydrží. Já jsem si ho koupil nedávno na zgastro.cz titanovou pánev, hrnec a pekáč, se kterými se mi zatím vaří na jedničku. V pekáči jsem o víkendu pekl svůj oblíbený bůček a byla to lahoda.

Dobrý den, jaké nádobí jste přesně kupoval?

Koupil jsem si titanovou pánev, hrnec a pekáč, a to všechno na internetových stránkách https://www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi. Ještě mi tam padl do oka tlakáč, který mi už dlouhou dobu chyběl v mojí kuchyni. Pokud si chcete vybavit kuchyň, tak tady si určitě vyberete to nejlepší titanové nádobí. Přeji vám prima bezstarostný vaření.