Rekonstrukce obývací pokoj

Chystáme se s manželkou na rekonstrukci obývacího pokoje a chceme, aby to stálo opravdu za to, ale není to zrovna hračka. Koukali jsme na nějaké designové krby, ale nejsme si jistý, jestli by se montáž takového krbu moc neprodražila. Máte s ní nějaké zkušenosti, nebo případně můžete doporučit, jak na to?

My se také pustili do rekonstrukce a musím uznat, že designové krby jsou skvělou volbou. Určitě ale doporučuji vsadit na nějaký jednoduchý design interiéru. My jsme si nechali bílé stěny a myslím, že to byla asi nejlepší možná volba. Tentokrát jsme si na to zavolali profesionální malířství a musím říct, že ta práce za to stála.

Já když jsem zase nedávno s manželem rekonstruovala náš obývací pokoj, tak jsem byla prozírává a rovnou nainstalovala i dětské zábrany pro děti v předsíni. No nechceme totiž aby nám děti stále někam odbíhaly. Rozhodně to ale neznamená že jsou u nás zavření jako někde v kleci, to si nevykládejte špatně prosím.

Na renovaci podlahových krytin se u nás doma objednalo jedno pražské podlahářství. Možná bych si základní věci dokázala udělat sama buď a nebo manžel, ale nechtěli jsme nic podcenit. Tak či onak bychom poté totiž určitě nějaké profíky sháněli, a tak jsme jim to rovnou svěřili.

Já myslím, že to v pohodě zvládnete. Jen si nastudujte trochu teorie. Tady je třeba slovníček pojmů o podlahách. Ono je fajn být v obraze, když se do toho člověk pustí. Ale na druhou stranu, na renovaci běžné podlahy fakt nepotřebujete diplom z jaderné vědy. Chce to jen přemýšlet, přesně měřit a být pečlivý.