Stavba dřevostavby

Dobrý den, kamarád mě požádal, abych se mu tady zeptal, protože on to s internetem moc neumí. Řeší teď vlastní bydlení, respektive jsou ve fázi projektování a rozhodování, co vůbec se ženou potřebují. A tak se chci zeptat, stavěl tady někdo projekt dřevostavby na klíč a dokázal by shrnout výhody i nevýhody bydlení ve dřevostavbě? Já mu to doporučuji, ale on je hodně proti. Jenže na druhou stranu mají vybraný pozemek u lesa a já mám pocit, že by se mu to tam fakt hodilo.

Můj kamarád si nechal postavit dřevostavbu na klíč a je s ní velice spokojený. Já mám roubenku a taky bych neměnila. Nedávno jsem si pořídila nový krb tady, každý večer si můžu sednout před krbem, s knihou v ruce a užívat si klidný čas jen pro sebe. Někdy si posedíme u něj s přáteli a pořádně si užijeme večer.
Dobrý den, taky jsme s manželkou uvažovali o dřevostavbě, ale nakonec jsme koupili už hotový dům. Máme rádi dřevo, a tak jsme si alespoň pořídili postel z masivu se zdravotní matrací, kterou jsem si koupila tady. Náš známý si, ale dřevostavbu nechal postavit na klíč a je moc spokojený.