Stěhování na venkov

Dobrý den, stěhujeme se na venkov a tak samozřejmě řešíme vyklizení bytu v Praze. Chceme to ale udělat tak, abychom přestěhovali co nejméně věcí, takže budeme hodně věcí likvidovat a vyhazovat. Ostatně když se stěhujeme do nového, tak s novými věcmi. Můj dotaz je takový. Máte někdo nějaké tipy na to, aby to všechno proběhlo v klidu? Díky za rady! :slight_smile:

Bydlení na vesnici je za mě super, hlavně, když máte velký pozemek. Já jsem si nedávno pořídila nový bazén, který mi přinesl obrovskou radost. Každý den, kdy se po práci vrátím domů, se těším na to, že se večer ponořím do jeho osvěžující vody. Bazén mi poskytuje vynikající příležitost k fyzickému cvičení a relaxaci zároveň.
Já jsem toužila po vlastním domě na venkově se zahradou, která by mi poskytla únik z každodenního shonu a přinesla pocit klidu a pohody. Proto jsem se rozhodla využít p2p půjčky investice, abych měla dostatek financí na koupi vybraného domu se zahradou. Měla jsem štěstí, že vše šlo velice rychle a já si už nějakou dobu zařizuji svůj ráj v přírodě, kde je klid.

My jsme se taky vloni přestěhovali na venkov a byla to větší změna, než jsem si dokázala představit. Byl to manželům sen, tak jsem mu chtěla udělat radost a teď jsem za to taky ráda. Miluju práci na zahradě. Mohla bych tu být od rána do večera :slight_smile: . Koupila jsem si pracovní obuv a oblečení z Ardon Safety a nevadí mi žádná práce na zahradě :slight_smile: .

Jako malí jsme hodně cestovali s kamarády vlakem. Byly to mnohdy čundry a moc se nám líbilo na Valašsku co si tak pamatuji. Tam to byl ten pravý venkov. Jako děti velkoměsta jsme byli okouzleni tím, že se někde žije jak bych to ne-negativně řekla po staru.