Stranka s online hrama

Hledam nejakou stranku kde by sli hrat online hry treba nejaky skakacky a strategie a tak bez toho abych je musel ztahovat neco kde jich bude hodne ale zaroven to treba nebude stat penuize

Jak jsem ti psal pod minulý příspěvek, nejlepší na tohle budou asi superhry jelikož herních titulů jsou tam mraky bohužel teď trpí tím že už nefunguje flash player. Pokud hledáš nějakou konkrétní hru a ta tam nebude můžeš zkusit i onlinovky nebo webgames.

Záleží, co by tě bavilo. My s manželem třeba dost často hrajeme automaty v online casinu . nejdřív s tím začal on a mě to po čase taky začalo bavit a teď se předháníme v tom, kdo bude lepší. Je to takový adrenalin, protože ani jeden z nás nechce být samozřejmě horší :smiley: .

Vykašlete se na hry a začněte žít reálný život. Já jsem prodal konzole a hry a začal se věnovat sám sobě. Třeba teď plánuji, že vyrazím na Oktagon Ostrava. Prostě ten čas, který mám teď navíc, investuji více do sebe. Tenkrát jsem si taky myslel, že ho investuji do sebe, ale zjistil jsem, že to bylo jen takové pozlátko.