Tantra masáže

Zdravím, již delší dobu přemýšlím nad tím, že bychom mohli s mojí ženou trochu okořenit náš vztah a vyzkoušet tantra masáže. Naši známí říkali, že jim to pomohlo a vyhnuli se tak i rozvodu, který byl už na spadnutí. Máte s tím podobné zkušenosti, nebo to není pro každého?

Nám vztah taky docela stagnoval. Chyba byla ale spíše na mojí straně. Měl jsem nějaké problémy v práci, takže jsem neměl ani chuť na sex, což manželce vadilo. Zase se mi ale nechtělo do sebe cpát nějaké prášky, ale nakonec mi hodně pomohla maca, se kterou jsem měl hned větší chuť i výdrž.

Taky máme oba s manželem rádi tantra masáže. Hlavně chodíme moc rádi na ty párové, kde si to užijeme oba dva. Většinou jsme pak tak nabuzení, že to zaparkujeme někde u lesa, kde je klid a vrhneme se jeden na druhého ještě v autě cestou domů. Ostatně to není nic, na co bych nebyli zvyklí, protože se třemi dětmi doma jeden na druhého prostě moc času nemáte. :wink:

Manžel přišel před Vánocemi taky s tím, že by chtěl jít na tantra masáž, ale já se strašně stydím. Moc se mi do toho nechce. Nemyslím si, že bychom se v posteli nějak nudili. Každopádně jsem mu k Vánocům koupila poukaz na erotickou masáž zde a myslela jsem, že to tím vyšumí, ale naopak. Začal na mě doléhat ještě víc, tak se budu muset nějak překonat.

Za mě to může být asi docela fajn věc, jen bych to teda chtěl provozovat s partnerkou a ne někde v nějakém bezejmenném salonu. :slight_smile: Jako kdybychom si takhle došli do kombinované sauny, tak by to mohlo být i docela fajn odpoledne strávené s manželkou. :slight_smile: Ale jak říkám, musí to být opravdu manželka.

Nápodobně. Také jsem se z počátku styděla a nevěděla co očekávat. Ale jakmile jsme zkusili tyto erotické masáže, spadl mi kámen ze srdce. Masérky byly velmi příjemné a vše bylo nad moje očekávání.