Tipy na výlety do přírody

Dobrý den, máme trochu normální počasí a tak bych byl rád za nějaké tipy na výlety s dětmi ještě teď během září. Ideálně v okolí Vysočiny. Rádi bychom tipy na výlety čistou přírodou, protože máme rádi s dětmi procházky i projížďky na kolech. No, jako kdybyste dokázali něco doporučit, byli bychom moc vděční. :slight_smile:

Můj chlap mně říkal abych si vzala s sebou třeba aspoň cbd dab na nějaké vyklidnění v horách. Mně ale přijde že nic takového nepotřebuji. Vždyť mně právě stačí ty hory na uklidnění. V té přírodě je tak krásně, to byste nevěřili pokud žijete ve městě.

My vyrážíme kamkoliv. Klidně i jen do sousední vesnice k rybníku. Sbalíme si stan a spacáky a přespíme někde v přírodě. Miluju ten klid, jen komáři bzučí u ucha, jsou slyšet cvrčci, sovy, ryby jak skáčou v rybníku, prostě pohoda. To je po náročném týdnu v práci balzám na moje nervy :slight_smile: .

Nás teď celkem uchlácholila Otava a už se těšíme až na https://www.otava-pujcovna-lodi.cz/ napíšeme a budeme si moct rezervovat nějakou tu loďku. Jeden by neřekl že to je tak dobré prostředí, ale skutečně ta bažinatá voda dává něco do sebe. Líbí se mi i ten styl, skutečně.

Pak taky záleží na tom, kolik času v té přírodě chcete ztrácet. My třeba jezdíme na dva až tři dny s dodávkou. Nedávno jsem koukal na tenhle spotřebitelský test a recenzi [RECENZE] ✅ Sencor SWK 1001OR - Test a zkušenosti ✅ 2024 rychlovarné konvice a říkám si, že si ji asi pořídím na vaření kafe. Doteď jsme to totiž dělali tak, že jsme dojeli někam na benzinu nebo ke kavárně, ale v poslední době mě to stále více otravuje.