To mi pomohlo

Hodně mně teď v poslední době pomohly doplňky stravy které mně doporučuje a dává zadarmo moje kamarádka. Naposledy jsem od ní dostala mate yerba a to je teda to pravé potěšení. Nepotřebuji už denně ani pít kávu a přitom se cítím býti více svěží, neskutečné, že?

No to je fakt wow. Na to jste si přišla sama? :slight_smile: Ne, pardon. Nechci být nějak uštěpačná. Ale je pondělí a já měla fakt špatný víkend. Montovali jsme s manželem policový regál do spíže a dopadlo to přesně tak, jako když někdo dělá něco s druhou polovičkou a potřebují se na tom domluvit. Byla jsem ráda, že dneska odjel do práce.

Tak to bych přesně taky potřebovala. Já si musím dát denně tři, někdy i čtyři kávy, abych dokázala fungovat. Už taky zvažuju nějaké doplňky stravy, protože se to takto kávou nedá řešit dlouhodobě. Líbí se mi Krupa Kratom , ale kouknu se i na to, co pomohlo tobě :slight_smile: .

Dobrý den, vaše pozitivní zkušenost s mate yerba je skvělá. Já jsem nedávno objevil přírodní výživové doplňky, a musím říct, že mi velmi pomáhají. Jsou skvělým způsobem, jak můžu podpořit své zdraví a dodat tělu potřebnou energii bez pití kávy. Váš příběh je dalším příkladem, jak mohou být tyhle doplňky prospěšné, i když tomu hodně lidí nevěří. Děkuji za sdílení vaší zkušenosti :)

Jako alergikovi mi teď udělaly radost odvlhčovače vzduchu, který jsme si pořídili domů. Jeden do ložnice, druhý do obývacích prostor. Protože teď přes zimu je fakt velké sucho a je potřeba s tím vzduchem něco dělat. A když do toho všeho máte prostě třeba fakt jako alergii, tak to fakt oceníte.