Turisticky batoh do 20l a pod 2000 Kc

Zdravim vite o nejakem dobrem batohu ktery jde sehnat v cesku a nestoji vic nez dva tisice ktery by byl vhodny na turistiku a na tury tak do 25 kilometru? Bederni pasy vyhodou, nejake misto na lahev take, alespon tri kapsy.

Dcera mi pořídila tento a musím říct, že za tu cenu jsem nadměrně spokojena, tak kvalitní batoh jsem snad ještě neměla, člověk se až nestačí divit, co vše se do něj vleze.

Zdravím vás, obávám se, že něco kvalitního s těmito parametry nenajdete. Já jsem kdysi udělal tu chybu, že jsem navštívil Thajsko právě s levným batohem a teda byl to výlet za všechny peníze. No, raději bych zainvestoval trochu více. Ale jako záleží taky na vás, co s tím batohem plánujete dělat a navštívit. :slight_smile:

S dovolením se připíchnu. taky by se mi hodila nějaká recenze na nový batoh. Letos jsme zainvestovali do nových bot a batoh, který máme už se nám začíná pomalu ale jistě rozpadat, takže nás na jaře bude asi čekat koupě nového. Klidně si i připlatím ,ale chci, aby batoh fakt něco vydržel.