Vánoční dárek

Já jsem se dívala na peněženky Peněženky z kvalitních materiálů a v pestrých barvách | peněženky AHAL. Chtěla bych totiž svojí mamince udělat radost. Ona má svoji peněženku hrozně ušpiněnou a docela děravou. Je sice pravdou, že dnes se hotovost moc nenosí, ale tak furt by měla půsubot reprezentativně.

Ještě jsem si vzpomněla, že moje kamarádka mluvila o tom, jak jedna bohatá kamarádka bude darovat svému příteli do domácnosti nový designový prvek. A tím není žádný obraz ani koberec, ale údajně se koukají s maminkou na designové krby. Přijde mi hrozně úsměvné, že my si k narozeninám dáváme čokoládu a oni desítky tisíc.

My jsme našim příbuzným, kteří mají asi 2 měsíční dítě pořídili po konzultaci k Vánocům https://www.luceda.cz/detske-zabrany-pupyhou/ dětské zábrany pro dítě. Říkali nám totiž, že neměli vůbec čas přes svátky řešit nějaké zabezpečení postele. Kamarád chodí stále do práce a nestíhájí se takové běžné opravy na baráku, natož domácí kůlna.

Moji přátelé ode mě dostali na Vánoce filtrační konvice. Jsem totiž docela horalka a často společně chodíme po horách. Dokážeme ujít klidně i 25 km v přírodě. A to člověka hodně vysílí. Na posilněnou je pak dobré si cvaknout třeba panáčka domácí meruňkovice.

Peněženka podle mě není vůbec špatný nápad, moje manželka je zase blázen do různých bytových dekorací, takže u mě byl výběr jasný. Tentokrát jsem jí koupil dekorativní polštářky a povlaky , aby jí hezky ladily k sedačce. Koupil jsem jí celý set a byla opravdu nadšená, hned je začala dekorovat a vyhánět nás ze sedačky.

Já od mé kamarádky dostala na Vánoce dárek na kojení. Ona totiž zrovna vychovávala třetí dítě a tak věděla, co budu v březnu až se mi Anežka narodí, potřebovat. Musím říct že to je věc, bez které bych si tu výchovu dítěte nedovedla ani představit. Opravdu super věc.

Já jsem manželovi na vánoce věnovala poukaz na 2 hodiny tantra masáže. Ať si také vyzkouší něco jiného ve svém životě. Třeba ho to chytne a konečně přestane vrážet tolik peněz za ty různé pruty, prvky do auta a tak. Mohl by si po delší době dřiny také odpočinout ne?

Záleží co a pro koho sháníte. My jsme si dávali s manželem třeba tyhle partnerské náramky . Ale tady pozor, protože ne každý chlap snese něco na ruce. Tak abyste pak nebyla kyselá z toho, že ho nenosí. Ale mému muži to nevadí, takže jsme s tím naprosto v pohodě. Dokonce říkal, že se mu to líbí a chválili mu to v práci. :slight_smile:

Já jsem manželovi pod stromeček vybrala tady v sekci záznamové kamery do auta tu, kterou si již dlouho přál. V garáži tráví spoustu času a neustále něco vylepšuje na našem autě. Jezdím s ním i já třeba na nákupy, tak naistaloval také parkovací kameru, abych měla přehled o tom, co se děje za mým autem.

Skvělým vánočním dárkem by určitě třeba pro vaše malé dítě mohly být rc vrtulníky. My jim našim dětem, máme jak dva syny tak i dvě dcery, rc vrtulníky koupili a moc nás to baví. Člověk si uvědomí jak málo stačí k dětské radosti. A na můj vkus to ani nestojí tolik peněz, že?

Já jsem letos koupila mojí mamince k Vánocům nový spací pytel, který využije jistě při letní dovolené. Vybrala jsem ten nejlepší, aby byl do velmi nízkých stupňů a hlavně pohodlný. Možná to někomu přijde jako moc malý dárek, ale mi si raději užijeme společného času o svátcích než kupovat drahé dárky.

Manžel rozjel vloni vlastní dílnu a opravuje auta, takže si k Vánocům nechává kupovat nářadí, ochranné pomůcky , pracovní oblečení, atd. Prostě praktické dárky, které potřebuje k práci. Jsme spolu přes 10 let, tak se nepotřebujeme překvapovat nějakými dárky. Jde jen o to, abychom měli co rozbalovat pod stromečkem :slight_smile: .

Jakmile nám dorazí nějaké peníze na účet tak budu chtít určitě nakoupit třeba takové postele z masivu. Protože ale momentálně nevycházíme dobře s penězi tak se obávám že na to nebude moc prostor. Jsme teď v situaci kdy máme na začátku měsíce na účtě přes 100 tisíc, no na konci i v mínusu.