Vlastní zahradní jezírko

Dobrý den, chci si pořídit plastové zahradní jezírko a na internetu jsem se díval zde. Pokud máte s tímto obchodem zkušenost, podělte se s ní, a to ať je dobra nebo i špatná. Chci kvalitní jezírko, abychom u něj mohli s manželkou relaxovat a pozorovat, jak plavou ryby. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, určitě bych do toho šel. Vypadá to moc dobře. Jen mám s těmihle e-shopy s jezírky takovou zkušenost, že ten plast je naimpregnován nějakou chemií a když do toho dáte třeba rostliny, tak to je pak fakt hodně znát na tom, že ta voda je plná chemie. Jestli doma máte, tak určitě použijte dezinfekce na povrchy a nechte třeba pár dní někde na vzduchu.

A tak určitě je to dobrý nápad, to zase jako nebudu shazovat všechno co jsem v životě viděla, ale nezapomínejte také na filtraci prosím pěkně moji drazí virtuální přátelé. Já na ni zapomínala nějakou dobu a pak mi s tím skoro ani nepomohlo https://www.penepex.cz/kategorie/filtry-do-bazenu-a-spa/. Nakonec jsme ale všechno zvládli.

Jestli toho máte tolik automatizovaného v baráku tak to se teda celkem divím že také nemáte vlastní zavlažování. Jak to vlastně vedete? Chcete mít nějaké vlastní systémy a nebo si to necháte udělat odborníky z praxe?