Výčepní zařízení

Dobrý den, obracím se s prosbou o radu. Sháním kvalitní výčepní zařízení, které bych mohl používat doma nebo na chatě. Má někdo z vás tip, kde bych sehnal takové zařízení? Hledám něco spolehlivého a dlouhodobě funkčního. Velmi bych ocenil vaše zkušenosti nebo doporučení na konkrétní obchody či značky. Předem děkuji za vaše tipy.

Dobrý den, taky na Vánoce něco takového sháním, ale zatím nějak nemůžu najít. To, co máte v tom odkazu, mi přijde jako taková šidítka. Povedla se mi totiž letos recyklace stavebního materiálu a ze zbytků ze stavby jsem si udělal v pergola takovou malou kuchyň. Tak bych si tam samozřejmě jako správný chlap chtěl dát pípu. Ale nějakou pořádnou. :slight_smile:

Pivo už nepiju fakt dlouho, protože mi tak nějak přestalo chutnat. Raději si dám kvalitní alkohol, třeba v poslední době mě hodně chutná akvavit. Ale je to taky o tom, že si dám tak maximálně jednu skleničku za týden a fakt na chuť. Ne jako pivo, které někdo pije jenom proto, aby se po něm motal.

Taky jsem chtěla manželovi koupit k Vánocům pípu na točení piva, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Bylo to dost peněz a navíc ho nechci podporovat v tom, aby si kupoval suda :smiley: . Když si dá čas od času lahev piva , tak to mi nevadí, ale točené pivo už je vždycky ve větším množství.