Vylepšeme si své zdraví, sportujme, pracujme a mějme se dobře

Tak určitě je pravdou to že jakmile se začne více řešit kosmetika na nás na lidech tak se budeme mít asi lépe. Ono je to takový ukazatel ve společnosti že lidé kteří se o sebe starají uvnitř tak vypadají dobře i navenek.

Co je tohle za příspěvek? :smiley: Ale jako dobře, rozumím vám. Já to mám třeba takhle s koníčky. Ráda dělám výrobky z háčkovací příze a to mi udržuje čistou mysl. Kosmetiku? Tu zase tka moc neřeším. Jako sem tam nějaký krém a tak, ale že bych na to nějak dbala, to zase ne. Na druhou stranu, a tím se nechci chválit, to zase tak moc nepotřebuji.

Já si teda myslím že je dobře že máme nějakou radost ze všedního života. Ač to ne vždy musí nacházet pochopení u ostatních lidí. Já jsem třeba ráda že jsem konečně manžela přemluvila a rovnou spolu s kávovarem pořídil i delonghi odvápňovač. On je takové zlatíčko že nakonec nechtěl ani žádnou almužnu.

Dobrý den, určitě je pravda, že péče o sebe a o své zdraví je důležitá nejen zevnitř, ale i zvenčí. Jsem přesvědčený, že když se cítíme dobře uvnitř, tak se to projeví i na našem zevnějšku. Proto jsem rád, že jsem objevil Krupa Kratom. Tenhle přírodní doplněk stravy mi pomáhá se stresem, ale taky mi dodává potřebnou energii.