Výzdoba na zahradu

Dobrý den, jaké estetické řešení máte na zahradě? Nám se hodně líbí věci určené k relaxu. Jako třeba zahradní altány od Pergola Dřevěná s.r.o. - Dřevěné pergoly a zahradní altány jsou hodně fajnové. Ale chtěl bych načerpat co nejvíce inspirace, takže se proto ptám, jak to máte vy? Děkuji vám za vaše cenné rady. Určitě je využiju. :slight_smile:

Jak jsme si teď na zahradě zasadili avokádo tak jsme dosáhli toho čeho jsme opravdu chtěli. A právě proto řešíme takové základní problémy jako je udržitelnost pomocí zaštipkování avokáda. Moc se nám líbí jak jsme si to na zahradě udělali. Už mě ani nenapadá mít všude jenom trávník jak to mají sousedé.a

Jakmile někdo začne psát o tom že by si chtěl na zahradu pořídit nějaké ovocné stromky a nebo snad i keře na obhospodařování, tak mně hned svítí varovné signály. Protože to je opravdu nechutné dělat bez systému kvalitního zavlažování. My si sehnali na Eshop - Zavlažovací systémy | Small Lake

My na zahradě nemáme ještě nic, proto jsem ráda za každou inspiraci. Na podzim jsme ještě stihli dodělat pergolu, tak potřebuju přes zimu sehnat nějaký nábytek do pergoly. Líbí se mi umělý ratan z https://www.avenberg.cz/k61-zahrada-zahradni-nabytek , ale zajímalo by mě, jak je to s jeho životností a údržbou. Máte někdo takový nábytek v pergole?