Zase na všechno sama

Manžel je na dlouhou dobu pryč, já žiji v obrovském domě. Zavlažování zahrady bylo vždy na mně, a to mě stresovalo. Po mnoha měsících zvažování a hledání řešení jsem konečně objednala zavlažovací systém na Eshop - Zavlažovací systémy | Small Lake. Tato volba byla pro mě skvělým řešením, protože nyní mám vše pod kontrolou. Můžu si užívat krásnou zahradu a svůj rozlehlý dům, aniž bych se musela stresovat zaléváním.

A co zkusit hodinového manžela? My ho doma taky občas používáme, když jsem na delší dobu pryč. I jako chlap na tom nevidím fakt nic špatného. Naposledy u nás měnil patrové svorky, protože já jsem jednoduše neměl čas a padala nám elektřina. :slight_smile: Takže jako co si budeme povídat. Za mě je to fakt poměrně fajn řešení. :slight_smile:

Já si teda nedokážu představit, že by měl manžel někam odjet a já bych se měla starat o celý dům sama. Třeba teď řeší, že se upálil nějaký kabel v rozvaděči, tak nám blbne elektrika. S tím bych si já neporadila, elektrikář by si naúčtoval několik tisíc a manžel jen koupil nové propojovací svorky a opravil to.

Zase na druhou stranu když si vezmeš téma jako je třeba hubnutí tak tam si musíš být stoprocentně jistá tím, že to za tebe zase na druhou stranu nikdo nikdy neudělá. V určitých životních etapách takové věci musíš skutečně přijmout jako fakt a nebránit se těm věcem.

Hlavně se nesmíte moc přepínat, i když jste na všechno sama. Nebo možná právě proto. Myslete taky trochu na sebe a udělejte si na sebe čas. U nás je třeba super pražírna zrnkové kávy Pelhřimov kam já občas zajdu, když už mám pocit, že je toho na mě opravdu hodně. Tak doporučuji nějakou podobnou aktivitu. Věřte mi, že se vám to vrátí. :slight_smile: