Životní situace

Chudáci Češi nebudeme mít ani na základní vybavení domácnosti, natož pak, abychom dětem dopřávali nějaké výlety a nebo snad dokonce dovolené. Dostali jsme se do situace, kdy si budeme muset brát půjčky třeba právě na to, abychom si pořídili nějaké značkové sprchové kouty do koupelny z Značky sprchových koutů a zástěn – máme pro vás 10 žhavých typů na jejich výrobce - Livli.cz magazín. Vždyť to je úplně absurdní.

Dobrý den, a napadlo vás třeba to, že není potřeba si kupovat značkové věci? My jsme teď vybavovali obývací pokoj a taky jsme vybírali hlavně sedací soupravy v akci a nebrali jsme předražený nábytek. Holt člověk musí pracovat s tím, co je. Nic s tím nenaděláme. :slight_smile: A tím, že budeme brečet, se nic nespraví.

Musí se lidi snažit a ne brečet na internetu. Tak víc peněz mít nebudou :smiley: . My teď taky nemáme zrovna na rozhazování, protože stavíme dům a minulý měsíc jsme kupovali nábytek , který nás stál docela hodně, ale už to byla taková poslední velká investice a teď už si náš domeček budu jen postupně ladit. Rozhodně jsme ale nikdy nemuseli nijak omezovat děti na něčem.

Dobrý den, chci si koupit velký dům se stájemi, ale hledám nejlepší způsob financování. Nedávno jsem si všiml na internetu stránek p2p půjčky investice, ale nemám s touto společností žádné zkušenosti. Pokud máte někdo nějakou zkušenost, podělte se sní. Potřebuji si rychle půjčit na koupi mého vysněného domu na samotě. Předem děkuji za odpověď.